| DulceataDeCapsuni a întrebat:

Buna TPU ???? îmi e greu sa pun întrebarea asta dar...

Deci îmi place de un băiat din clasa,suntem cum s-ar spune "prieteni" nu sunt sigura dacă mă place,el are un frate geamăn eu normal ii deosebesc,câteodată fratele lui face glume pe seama mea "se ia de mine" și el "cel de care îmi place" îmi ia apărarea (deși nu face asta decât mie) ne înțelegem foarte bine,eu când merg in oraș cu prietenele mele și ne întâlnim din coincidenta,el primul mie îmi zice mie buna, o zice cu un alt ton fata de prietenele mele și se înroșește.Deci ce credeți mă place? Dacă credeți că mă place ce sa fac? Cum să mă bag in vorba cu el? Cum sa aflu daca mă place fara sa îl întreb?

Mulțumesc pentru răspunsuri ????

2 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Fii barbata, Zoe; ia-l de-o aripa si PUPA-L BAI! Scces!

| wolfves a răspuns:

Deja ti-ai dat seama ca te place si e destul de evident.
Asteapta sa vezi ce se intampla sau incepe sa ii dai si tu mici semne ca il placi ca sa duceti relatia la urmatorul nivel. Succes!