| mirunaaa689 a întrebat:

Buna TPU, imi este foarte dor de fostul meu, ne-am despartit acum o luna dar inca ma gandesc la el, am ramas prieteni si vreau sa va intreb cum sa il fac sa ma placa din nou?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cu baiatul care te-a sarutat acum cateva zile, ce faci?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i sanatos si nici recomandat sa ramai prieten cu un "FOST? FOSTA odata ce ti-a dat papucii.

Pentru ce ai fii atat de proasta sa te intorci acolo unde ala te-arauncat si ti-a arat clar ca nu te vrea in viata lui?
Pentru ce te-ai umili si arata atat de ahtiata, dupa cineva care isi bate joc de tine?

| mirunaaa689 explică (pentru Violleta2022):

El nu si a batut joc de mine cand ne am despartit sau ceva. Darrrr pur si simplu a zis ca nu mai doreste sa fie intr o relatie cu nimeni si ca trebuia sa se gandeasca la asta de la inceput si ca is cere scuze

| Violleta2022 a răspuns (pentru mirunaaa689):

Pai asta este bataia de joc, ca ti-a dat papucii!

| sierra1 a răspuns:

Du-te la madama de mai jos

http://www.vrajitoarea-elena.com