| Iulion a întrebat:

Buna TPU.Imi place de o fata de la mine din clasa dar nu știu dacă ma place sau dacă vrea sa îmi spună s-o las in pace.Gen azi pe holul școlii s-a,, impiedicat’’ si a venit f aproape de mine dar a ras unul de ea si fata a zis ca dacă ar cădea pe cineva acela nu as fi eu dar in timpul orelor tot se uită la mine si pare trista dar când întorc privirea spre ea și-o întoarce si ea...Ce sa fac? Sa incerc sa vb cu ea sau sa o las in pace?

Răspuns Câştigător
| Demetrov a răspuns:

Las-o in pace, iubirea e trecatoare. Mai bine ai invata sa n-ai griji, iubirea vine si pleaca. Asa si eu ma uit la persoane si ele se uita la mine, asta nu inseamna ca le plac sau sunt placut.