| Gabi_Sfetcu_1986 a întrebat:

Imi place de o fata. Si ea nu ma place ca sunt mai scund cu vreo 3-4 cm. Ce pot facee sa ma inalț foarte rapid. Sau macar sa ma placa asa cum suns. Funa

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Depinde de varsta, inotul si basketul ajuta un pic dar cand esti tanar!
Daca vrei sa te inalti foarte rapid du-te la un stilist si fa-ti o frizura cat mai inalta! alta solutie nu prea exista!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie sa inveti sa fii increzator in tine si sa te placi asa cum esti. Odata ce esti impacat cu defectele tale, nici oamenii n-o sa mai perceapa atat de mult. Pentru inaltare recomand basket, inotul si tractiunile. Totodata, poti cere la farmacie niste vitamine pentru crestere in inaltime.