| Dreaminatyou a întrebat:

Bună TPU!
Îmi place de un băiat, dar nu ştiu dacă şi lui îi place de mine..Este o poveste lungă, însă o să încerc să fac un "rezumat".
Acum 4 lunithinking a început să-mi placă de el..Ne-am cunoscut la club, am dansat. apoi am dansat de mai multe ori la club, am stat si cu el la masa de mai multe ori, deoarece o prietena de-a mea stă cu un prieten de-al lui..Acum am început să ne cunoaştem mai bine.vorbim.mă bagă în seamă când ne întâlnim pe undeva, uneori face propuneri de genu' "nu mă săruţi să vezi ce gust are [nu ştiu ce.laughing]" sau "aşează-te lângă mine că nu te mănânc", dar pe mess nu şi nici like-uri pe facebook nu-mi dă.Dă likeuri la o mulţime de fete. însă am remarcat că de 3 săptămâni îi dă like unei fete cel puţin o dată la 2 zile.Să-i placă de ea? thinking Nu ştiu ce să cred ..acum câteva luni fata aceea a fost iubita unui amic de-al lui, însă el tot inisistă cu likeurile la pozele ei.straight face Sâmbăta viitoare o să mergem la o petrecere cu mai mulţi prieteni comuni şi nu ştiu cum să ma comport cu el ..Credeţi că mă place sau că am vreo şansă se a fi cu el? : Aa şi credeţi că îi place acea fată dacă tot insistă atât cu likeurile? Dacă da ..cum aş putea să-l fac să şi-o scoată din cap? thinking Mulţumesc! Sincer n-aş vrea să renunţ la el big grin

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Nu te place, probabil esti draguta si de aceea se comporta astfel, nu stiu cati ani are el sau catzi ani ai tu dar baiatul respectiv face lucruri de acest gen numai de dragul de a juca si de a baga in seama mai multe fete insa sa nu te astepti ca ii place de tine, comporta-te normal la petrecerea respectiva, lasa tu like-urile de pe facebook pentru ca nu sunt nicio dovada clara ca lui ii place de o fata.
Numai bine
pa, pa

| neutrino a răspuns:

Pe scurt: nu te place. Poate pentru o aventura.