| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, imi place de un baiat din liceu de la alta clasa doar ca are prietena si prietena lui este cu mine la karate, iar data trecuta la antrenamente a dat mai tare si m-a invinetit putin. Senseiul ii zicea sa dea mai incet si ea a zis ca ma bate daca nu il las in pace pe gagica-su. Iar acum m-a sunat cu numar privat si radea asa in soapta era si ea si prietenul ei cu inca o fata.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum naiba i-ai vazut prin telefon?

| Byb2001 explică (pentru Violleta2022):

Pe video

| Violleta2022 a răspuns (pentru Byb2001):

Poate ai merita intr-adevar o lectie, odata ce te dai la prietenul fetei.

| Andreeush a răspuns:

Și de ce nu îi lași în pace?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Bine ti-a facut. Eu, in locul ei, iti dadeam si doua picioare in posterior, poate ti de urca mintea la cap de unde o ai.

| Invictusman a răspuns:

O sa te bata probabil rău daca mai insiști.
Ce cauți aia găsești, ba îți place de profesor, ba acum de asta, ești dezorientata rău, ai nevoie de psiholog, mie mi mila de tine sincer.
Tu nu ai pe nimeni, nu îți ia nimeni apărarea ești lupul singuratic de aceea e recomandat sa stai copile cuminte în banca ta, când ajungi la centura maro sau neagra poți sa fi mai îndrăzneață și când îți faci 2 - 3 prieteni, te prinde aia pe strada și te bate rău, tine cont de sfatul meu.
Tu ai probleme psihice scuze ca îți spun trebuie sa te ocupi de dezvoltarea ta personala nu sa cauți bătaie.

| dinaprilie a răspuns:

Buna!
Si intrebarea ta este?

| CIaudiu a răspuns:

Sincer, trebuia sa te loveasca mai tare si de mai multe ori. Daca ai ganduri dragastoase cu un baiat care este intr-o relatie, o meriti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ție ți se pare normal să te dai la cineva cu iubită?

| isemilia a răspuns:

Si care e intrebarea ta, cu ce iti doresti sa te ajutam?