| MariaCrinaPopescu1233 a întrebat:

Bună TPU! Îmi place foarte tare de un băiat, dar nu îi pot spune ce simt.Lui îi place de altcineva,vă dați seama, îi place de o fițoasă.Cel mai geru lucru pentru mine e că stau cu el în bancă... Îmi bate inima când se așază pe scaun lângă mine.Am 14 ani.El are 15 jumate.Ce pot face? Îmi mai place de unul care e tot în clasă cu mine.și este prieten cu el.Mai îmi place de unul.Care mă place și el.Dar e scârbos și îmi cam pierd sentimentele pentru el...Ce ar trebui să fac? Pe cine să aleg? Vă rog dați-mi sfaturi,îmi este frică.Am mai avut un iubit care m-a folosit doar pentru corpul meu,acum îmi este greu să îmi exprim sentimentele, dacă o sp fie la fel?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Nu alege pe niciunul daca nu esti hotarata. Oricum nu cred ca vrei sa alegem noi baiatul potrivit pentru tine. Asta trebuie sa o simti tu.

8 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Ești încă micuța nu îți face griji din lucrurile astea și e ok sa îți placă fizic de băieți dar concentreaza.te pe visele tale, o să vezi mai târziu cat contează vorba asta.

| just4ubr2015 a răspuns:

Nu alege pe niciunul toti sunt la fel mai bine creste dezvoltate ocupate de scoala si lasa handralaii ca vei suferi dupa aceea

| RosaliaOriginala a răspuns:

Drame de copii de 14 ani

| MariaCrinaPopescu1233 explică (pentru RosaliaOriginala):

Te bagi si tu ca n-ai ce face, asa e?

| Albert8953 a răspuns:

Sincer, nu îți place cu adevărat de niciunul.Cand îți place de un baiat nu mai vezi pe altcineva.Cred ca ești atrasă doar fizic de acei băieți.

| MariaCrinaPopescu1233 explică (pentru Albert8953):

Nu e adevărat.

| MariaCrinaPopescu1233 explică (pentru Albert8953):

Eu îi plac pentru cum se comportă, sufletul lor, nu pentru cum arată.Nu s-a întâmplat să îmi placă de unul frumos dar rău la suflet.