| MountainBikeFlo a întrebat:

Imi poate da si mie cineva o harta din Lungsam (pe Metin2) in care sa vad cum ajung la moobii aia mari ca sa cresc de la lv 86? Dau funda! big grin si

2 răspunsuri:
| MountainBikeFlo explică:

Nu aia..trec de portalu din Lungsam si ajung in Padurea rosie sau invers..nu stiu care cum sunt straight face Deci cred ca in Padurea rosie unde sunt copaci rai si mai stiu eu ce..acolo vreau sa cresc pana la 90, pot? Si daca da, dati mi o harta cum sa ajung acolo, va rog! big grin

| YaLy a răspuns:

Uite aici link pe wiki http://wiki.metin2.co.uk/index.php/Lungsam

Funda? :D