| BYGGeo a întrebat:

Imi poate spune cineva ce produse rezulta in urma reciclari hartiei, sticlei, plasticului si a materialelor textile?
Cel/Cea care imi da cele mai multe produse ii dau funda imediat.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Se reproduc din nou acele sticle, hartii, plastice, etc. Acum s-a descoperit o noua modalitate de a crea haine 100% din produse reciclabile chiar daca unele din ele contin fibre de legume sau condimente alimentare care se cultiveaza si ajung in uz de fabricare pentru haine textile.