| AnonimMM678 a întrebat:

Buna TPU imi puteti da site-uri sau din experienta sa imi spuneti ce samponuri anti matreata as putea folosi, sau ceva gama ca sa se vada o imbunatatite, dupa ce le folosesc, am multa matreata si nu gaseac niciun sampon care sa fac minuni sa spun asa, sau ceva uleiuti de stralucire.Multumesc

4 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Mai bine te duci la dermatolog sa iti recomande el asa si head and shoulders e bun pentru matreata dar daca problema e mai avansata e indicata folosirea unui shampon special pentru asa ceva sau ceva de la farmacie.

| RainbowD a răspuns:

Salut. Eu am scapat de matreata cu ceai de frunze verzi de nuc. Te speli normal cu sampon si apoi te clatesti cu ceaiul de frunze de nuc. Dupa 3-4 spalari incepe sa se rareasca matreata pana dispare.

| Bucur_Mirela_1998 a răspuns:

Un sampon bun anti matreata este,, Pantene " scapi si de matreata si poti alege si balsamul de la aceeasi firma.O sa ai si volum nici parul nu o sa cada usor si o sa iti reziste volumul parului mult. sper ca te-am ajutat. Funda?

| AlleBiaa a răspuns:

Https://www.amway.ro/......-satinique Merita banii! Eu folosesc si este foarte bun! se vede pe la a 4-a a 5-a spalare! sper ca te.am ajutat!