| elyfel a întrebat:

Buna TPU@! imi puteti spune cat costa un iphone, unul ieftin?

Răspuns Câştigător
| aby1234 a răspuns:

1 iphone original nu este ieftin, un fake poate ajunge si la 1milion acum cateva saptamani auzisem de X ca vinde iphone 4s cu 2 milioane dar nu merita sa-ti cumperi nicioadata 1 fake ca no sa te tina si ruleaza procesoru greu tongue te sfatuiesc sa dai 1 ban in plus si sa-ti ei 1 original care o sa te tina si cu care poti face multe lucruri

| elyfel explică (pentru aby1234):

Mersi.da imi poti spune daca pe ele poti sa-ti instalezi jocuri?

| aby1234 a răspuns (pentru elyfel):

Pe cele originale poti si pe cele fake poti dar o sa-ti mearga greu foarte greu pe fake. si o sa ti se strice repede tongue

| valentino52 a răspuns (pentru elyfel):

Pe fake-uri nu vei putea instala jocurile din Appstore si chiar daca ai putea, ar merge foarte prost.