| claudia22 a întrebat:

imi puteti spune cum ma pot inalta mai repede cam 5 cm dar (fara sport) daca se poate am 1.67 inaltime si 14 ani sau imi puteti spune ce as putea manca pentru a slabi cam 9_10 kg (am 66)sunt cam pofticioasa ce imi puteti recomanda astept raspunsurile voastre:*big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai cum unii oameni sunt scunzi pentru ca si parintii lor au fost, deci e genetic.Dar ai putea bea lapte ca calciul ajuta la cresterea oaselor.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Vitamine din legume si fructe