| andreea18_2709 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune cum pot sa pun o melodie pe profilul hi5.[Adica atunci cand cineva intra pe profilul meu sa inceapa melodia]. FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube-video-codes.com/. Eu intru pe site'ul asta si dau search melodiei, si iti da video-urile pe care le gasesti si pe youtube. Iti alegi video-ul pe care il vrei, dai pe GRAB CODE ( sub video ) si bifezi optiunea " Autostart " daca vrei ca melodia sa porneasca singura. Dai copy la al 2-lea cod si paste unde vrei sa il pui pe hi5: la about me, la fotografii, interese, etc. Dedesubt iti va aparea, dupa ce salvezi modificarile, textul "Search video code ". Daca nu vrei sa iti apara textul ala, trebuie sa stergi alea 3 cuvinte ala de pe ultimu rand al codului. Sper ca te'am ajutat! funda?;;)

1 răspuns:
| Marcela a răspuns:

Http://www.customvideoplaylist.com/

aici iti scrii ce vrei, dai pe videoclip apoi dai pe grab code
sau ceva de genu era :)
te descurci thu ca esti fata mare :)

succes! :*