| Scarlett011243 a întrebat:

imi puteti spune de unde pot scoate melodia din twilight in care Edward ii canta la pian. (dar as vrea versiunea din film).

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KatnissEverdeen a răspuns:

Eu imi descar muzica de pe Dilan dau ( si eu am vrut coloana sonora din film )... Incearca pe acest site poate o vei găsi
Sper că te-am ajutat!

| Scarlett011243 explică (pentru KatnissEverdeen):

Iti multumesc foarte mult :d nici nu stiu cum sa iti multumesc.
Am gasit-o big grin big grin!

16 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asta? -> Bella’s Lullaby by Carter Burwell
http://youtu.be/iGDRnejG6WI
Aici ai toate melodiile din film: http://tiny.cc/9r44g
Auditie placuta!

| Scarlett011243 explică (pentru neluL):

Nu aceea. Cand ii canta la pian bellei dar vreau versiunea din film nu cea facuta de carter burwell sau aceea versiune kiss the rain

| neluL a răspuns (pentru Scarlett011243):

Bine dar melodiile le-ai descarcat si nu este ceea ce vrei tu?(CD-ul cu toate melodiile din film)

| neluL a răspuns (pentru Scarlett011243):

Bine dar melodiile le-ai descarcat si nu este ceea ce vrei tu ?(CD-ul cu toate melodiile din film)

| Scarlett011243 explică (pentru neluL):

Pai este melodia dar este pusa pe langa ea si o melodie si vreau doar versiunea din film. nu si alte melodii adaugate.

| KatnissEverdeen a răspuns:

Cu plăcere! Si eu sunt un mare fan twilight.văd că si tu esti Rosalie.
Go twilight!

| Scarlett011243 explică (pentru KatnissEverdeen):

Iti multumesc inca o data!

| KatnissEverdeen a răspuns:

Eu iti multumesc pentru fundA

| Scarlett011243 explică (pentru KatnissEverdeen):

A fost un nimic accea fundita... dar ti-am dat-o cu mare drag :d love struck

| KatnissEverdeen a răspuns (pentru Scarlett011243):

Daca vrei mai tinem legatura... vroiam sa te intreb daca tu esti aceea Rosalie de pe chatul twilightsaga.ro

| Scarlett011243 explică (pentru KatnissEverdeen):

Desigur ca ( daca vrei) putem tine legatura.
Si nu eu am fost aceea Rosalie de pe acel chat...

| KatnissEverdeen a răspuns (pentru Scarlett011243):

Pai eu vreau... de aceea te intreb... We love twilight

| Scarlett011243 explică:

Nu aceea... da click pe acest link: ascult-o pentru ca asta o vreau :X
http://www.youtube.com/watch?v=4r_ndDGoR8A&feature=fvwrel