| XcrisSSx a întrebat:

Buna,TPU! Imi puteti spune va rog atunci cand vreau sa trag o imagine colora la imprimanta de ce nu merge vreau sa mentionez ca am si tus color si negru dar cel color s-a terminat.Am incercat sa fac poza alb-negru dar tot nu merge trasa!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru ca poza este color. Ia poza, modific-o in Photoshop sa apara numai in alb si negru si apoi printeaza. Nu stiu ce imprimanta ai dar eu am Epson si in softul insotitor are chiar o optiune de a scoate ceva in alb si negru chiar daca este color.