| raducanumihaela a întrebat:

imi puteti spune va rog unde imi pot face poza pentru carnetul de note? Am nevoie urgent.

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Sunt multe locuri...
1 ar fi la piata progresul...in spatele la piata aia agroalimentara.
2.ar fi la bacovia, la statia aia de la 323, e o casa cu un gard gri.
si mai stiam multe dar la astea ma duc eu...

8 răspunsuri:
| PulbereDeStea a răspuns:

Unde iti faci si poze de diplome.Eu mi-am facut la Nokia, acolo developeaza si filme.Depinde de orasul in care locuiesti, intereseaza-te la un magazin de rame/albume foto sau unde se fac developari.

| raducanumihaela explică:

Stau in Bucuresti. Imi puteti da o adesa concreta?

| raducanumihaela explică:

Sectorul 4. Berceni

| raducanumihaela explică (pentru DirectDinBerceni92):

Mersi :*

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru raducanumihaela):

Cu placere:*

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru raducanumihaela):

Sunt multe locuri...
1 ar fi la piata progresul...in spatele la piata aia agroalimentara.
2.ar fi la bacovia, la statia aia de la 323, e o casa cu un gard gri.
si mai stiam multe dar la astea ma duc eu...

| ci0c0lata a răspuns:

O poti face si tu in casa daca pui un cearseaf alb in spate si faci poza
sau incearca la Fujifilm

| DianaMi a răspuns:

Eu stiu ca vine la scoala...

| Yannass a răspuns:

De obicei unde poti scoate fotografiile au un mic studio foto:p