| Miza a întrebat:

Imi recomandati si mie niste carti de citit, pentru timpul liber, de preferat romane de dragoste si politiste! Cele mai multe si bune recomandari primesc Fundooooi! big grin

3 răspunsuri:
| Vreoproblema a răspuns:

Vampire Diaries-multe vol nu stiu sa ti spun cate sau Twilight-sunt 4 vol.Ai putea sa te apuci si de Little pretty liars dar nu i chiar de dragoste

| Nebunaticull a răspuns:

Iti recomand eu jurnalul unui pusti este o carte foarte interesanta si comica, legendele olimpului, unde fugi de acasa FUNDA PLZ!

| Miza explică (pentru Nebunaticull):

Ceva popular, care este tradus in mai multe limbi. care a citit o lume intreaga, fiind foarte apreciata si vanduta. sa nu fie de copii micilaughing, e pentru sora mea care are 20 de ani! happy Plz. cu mai multe idei si promit funda puppy dog eyes