| TheWolfAtTheGate a întrebat:

Imi spune ti va rog un site cat de cat populat ca sa imi fac putina reclama la canalul meu de pe youtube
asta i
http://www.youtube.com/user/TTin95

3 răspunsuri:
| bubblegummy a răspuns:

Bree.ro cel mai populat! si inca ceva poti castiga si premii, dar la inscriere vei avea o intrebare(cine ti-a recomandat site-ul?) ma poti pune pe mine bubblegummy.acolo poti sa iti creezi chiar si un blog.concursul este foarte simplu si ai multe premii care te asteapta. Inscrie-te acum!

| TheWolfAtTheGate explică (pentru bubblegummy):

Da...ms. O sa vad ce e cu situl asta! In caz ca o sa particip la concurs o sa te mentionez!

| bubblegummy a răspuns (pentru TheWolfAtTheGate):

Nu ai nimic de pierdutwinking numai de castigat