| Luci88 a întrebat:

imi spuneti si mie de ce mi se blocheaza pagina de internet? merge foarte greu, am instalat si Chrome, si Explorer, si Firefox, si Opera, merge un pic si se Blocheaza, am instalat si Antivirus, Avast, Nod32, Bitdefender, Avira, Toate! si tot mi se blocheaza, Se incarca fffff greu. Si semnal la net am full! ajutati-ma ce sa fac. Funda:X

5 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Adică ai mai multe antivirusuri?

Răspuns utilizator avertizat
| Luci88 explică:

Am numai un antivirus, AVG, nu am programe nimic.

| RazaDeLumina a răspuns:

Pai probabil ai C-ul plin din cauza mai multor programe, sau ai destopul plin de prosti[poze jocuri, etc]Reinstaleaz apt.Dar doar C-ul nu si celelalte ca s anul pierzi ce ai prin el.