| HeaDShoT_3065 a întrebat:

Imi spuneti si mie un server privat de Metin2? Fara Hamachi, si daca se poate romanesc (nu neaparat).
Sa fie 24/24 si sa fie tare, adica rate mari, cat mai multe avantaje (exemplu: Otel in magazin, sau sa se poata face din otel, king, acesta a fost doar un exemplu, nu trebuie neaparat asa).
P. S: Inafara de Metin2 Gx, Metin2 Mondial sau Metin2 United.

3 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Explosive metin2 e 24/24, fără hamachi, oţel la magazin(300kk), din oţel ies armuri multe(de lv5, dupa aia de 18... pana iese king) e fain metinu. Ratele sunt 700%, 120 de lv, cresti super

| HeaDShoT_3065 explică:

Puteai sa imi dai%2 situn site angry

| La1n a răspuns:

Hai pe www.metin2sparta.in/site GM foarte prietenosi daca faci 250 primesti VIP si itm intrati pe server! E CEL MAI TAREEE Ratele 800% la tot si oxurile se fac in fiecare seara!