| Praf22 a întrebat:

Bună TPU...În 7 iunie este ziua iubitului meu şi nu ştiu ce cadou să îi cumpăr sad. Aveţi vreo idee? Şi nu poze sau tablouri, are deja cu noi. Vreau ceva simbolic ceva frumos.:* Dau fundăhappy

Răspuns Câştigător
| Cristina_Izabella_1999 a răspuns:

Poti cumpara doua inele la fel pentru amandoi (nu inseamna ca va si logoditi, este doar o idee ), doua lantisoare in foma de inima rupta, pe al tau sa fie initiala numelui lui, pe al lui initiala numelui tau! :* happy Succes in gasirea cadoului! :*

| Praf22 explică (pentru Cristina_Izabella_1999):

Heii, nu am mai intrat de mult pe aici, multumesc foarte mult pentru raspunsul tau. M-am hotarat sa ii cumpar un lantisor cu initiala mea si o bratara. Cel mai mult m-a ajutat raspunsul tau :* Ai funda din partea mea.:* Thank you very much...>big grin

3 răspunsuri:
| CristianPreda a răspuns:

Incearca sa gasesti 2 medalioane care impreuna formeaza o inima.winking Mie mi se pare dragut.

| Aannooonniimm a răspuns:

Cea mai buna idee este sa ii faci ceva personalizat cu voi 2! cred ca l.ar bucura foarte tare... mergi la un centru unde poti personaliza diverse lucruri sau obiecte si iti arata cei de acolo exemple! bafta :*