| rOxettu a întrebat:

in curand este ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa ii fac :-s. Ati putea sa imi dati niste sfaturi puppy dog eyes? Multumesc :*.

2 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Pai ceva dragut thinking

Cum ar fi o cana personalizata cu poza ta pe ea si cu textul "Te Iubesc Mama" sau "La Multi Ani Mama"

Un ceas dragut, sau ceva de imbracat care sti ca ii placewinking.

Sau uite o idee hasliehee hee Sa iei 2 tricouri simple, unul pentru ea si unul pentru tine, si sa-l personalizezi. Si pe al ei sa scrie "Sunt cu fiica mea " -> si sageata spre tine si tu sa ai "Sunt cu mama! Deci shhh" si sageata spre ea

| TommyHilfiger a răspuns:

Spune-i lui taicatu sa zica ca ai contribuit si tu la cadou pe care l-a facut el. Asa fac eu an de an happy