| zuzu_9563 a întrebat:

In curand incepe scoala rolling eyes. Eu sunt in clasa a 10a si urasc matematica si din cate am observat nici profu` de mate nu ma prea "agreaza". El este batran, face misto de toata lumea, dar are ceva in special cu mine din toata clasa.Ma scoate la tabla 20 de zile si daca stiu nu imi da nota si daca ma scoate a 21a zi la tabla si nu stiu imi da 4 nu tine cont ca am mai raspuns sau asa...Cand intra el in clasa incep si tremur toata, imi bate inima foarte tare, ma fac alba la fata ca si peretele. vorbeste foarte urat cu mine si vorbeste la misto.Merg la toate orele lui nu chiulesc ca altiistraight face Ce sa fac? Cum sa fac sa nu imi mai fie frica de el?:-s Help plsbatting eyelashes Scuze categorialove struck Fundaa!

Răspuns Câştigător
| jdbsg a răspuns:

Sa te pui in gura cu el nu e cea mai buna alegere,asa am facut si eu si pana am terminat generala nu ma mai scotea din note mici
plus ca punea note asa la toata clasa ca sa dea vina pe mine astialaughing. Acum totul depinde de psihicul tau,trage aer adanc in ochi daca vezi ca se ia de tine in mod urat,ii spui cu calmbig grinomnule profesor nu aveti dreptul sa ma faceti asa! Aveti ceva cu mine sau mi se pare,daca aveti ceva cu mine puteti vorbi cu mama mea sa o lamuriti si pe ea! Nu trebuie sa vada ca esti agitata,doar relaxata, si iti spun eu ca nu iti place matematica din cauza profesorului, caci daca aveai un profesor bun iti era mai mare dragul sa faci ore cu el.Deci bafta! FuundA?

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

Da-i foc la masina, hartie igienica pe casa, daca vezi ca nu are dreptate, ia-te in gura urat cu si demonstreaza-i ca e un badaran.