| AnonimaAnon255 a întrebat:

In curand vine ziua de nastere a fostului meu iubit. Dupa ce ne-am despartit, am ramas prieteni buni, si nu stiu ce sa ii fac cadou. Nu poarta ceas.
Va rog da-ti-mi niste idei, dar nu tricou cu scris sau chestii de genul. Altele va rog.
Cine ma poate ajuta primeste funda
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Un portofel maro(se zice ca e norocoshee hee )
Scrie-i o 'felicitare';
Un gel de dus;
O cutie de prezervativelaughing (daca foloseste);
O brățară;
Un lanț;
O minge de fotbal semnată (daca are un fotbalist preferat,cu semnătura luihappy );
Fa un colaj cu poze cu amintirile frumoase cu voi doi, de când erati împreună.
Nu stiu, daca nu te ajuta nici una din astea, atunci tu il cunosti mai bine, fa-i un cadou care crezi ca i-ar placea

| AnonimaAnon255 explică (pentru peperonies):

Mersi pentru idei laughing))))))

| Andreeaa19 a răspuns (pentru AnonimaAnon255):

N-ai de cehee hee.
Si eu mersi pentru fundahappy

5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Avand in vedere ca tot ce stim despre iubitul tau este ca a fost iubitul tau si nu poarta ceas, o sa presupun ca ii place pescuitul asa ca ia-i o undita sau ceva plasa de pescuit.