| anonim_4396 a întrebat:

in legatutra cu facebook-ul, am vrut sa trimit un mesaj personal unei rude din S.U.A, dar nu a mers nu stiu de ce, niste prieteni mi-au spus ca poate avea un fel de protectie la mesaje, adica nu poate primii decat de la prieteni. Cum sa fac in asa fel incat sa-l pot adauga in lista de prieteni? Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi in asa fel incat sa pot lua legatura cu ruda respectiva! Va multumesc tuturor celor care imi veti raspunde!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu am dat cerere de prietenie pentru ca acolo sus in dreapta scrie decat LIKE si LISTEN SI O ROTITA CU O SAGEATA, cum pot face sa-i trimit cerere de prietenie?

| VladPetcu a răspuns:

Daca tu i-ai dat cerere de prietenie si ea a refuzat-o si a zis ca nu te cunoaste tu nu vei mai putea sa iei legatura cu ea!
Toate cele bune,
Vlad!