| andreea1996_3392 a întrebat:

Buna TPU.In primavara mi-am cumparat un telefon cu touch screen, samsung GT-S5230. Mi-a dat si USB la el numai ca il bag in telefon usb-ul si pe calculator nu imi apare nimic.De CE? vreau sa descarc niste poze! M a ajutati va rog? Ofer funda!

3 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Impreuna cu telefonul ti-a dat si un cd? instaleaza cd ul mai intai

| QuitQusifor a răspuns:

Ai primit un CD?
daca da atunci instaleazal si dupa bagi USB-ul etc si iti apare ceva

| AnneRose a răspuns:

Am si eu acelasi telefon! Pentru ca usb-ul trebuie instalat. Atunci cand ai cumparat telefonul ai primit un Cd de instalare. E simplu, instaleaza-l si o sa mearga. Daca mai ai nelamuriri astept sa-mi spui. Spor! funda?big grin