| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

In primul rand La Multi Ani! Am nevoie de un sfat. Imi place de un baiat vorbim foarte mult pe mess, etc. Intr-o seara mi-a spus si el ca ma place.Ne trimitem pe mess semne gen :X,:*. M-a intrebat daca il iubesc si i-am zis ca da dupa cate l-am intrebat daca si el, raspunzandu-mi pozitiv[adica Da]. Problema e ca nu vrea sa mai stea cu nimeni (motivul nu-l cunosc dar zice ca s-a plictisit si s-a saturat sa mai stea cu cineva si ca nu mai vrea sa stea cu nimeni). Eu il iubesc din tot sufletul si as vrea sa stau cu el.(il plac de un an dar in momentul in care m-a intrebat daca vreau sa stau cu el s-a bagat aia si totul s-a schimbat)

Pot rezolva situatia in vreun fel? Adica pot face ceva ca sa stau cu el?

(nu vreau raspunsuri gen vorbiti cat mai mult, etc. deoarece vorbim zilnic si tot nimic nu am rezolvat)

Va rog scuzati greselile de ortografie dar sunt foarte nerabdatoare sa primesc raspunsurile voastre FUNDA! Am 15 ani...

1 răspuns:
| BuGaTy a răspuns:

Deci discuti cu el ii faci complemente ii vezi cei place iesi cu el la un suc discuta de scoala etc. ajutal la teme si o sa vezi ca o sa zica ca o sate placa! funda?