| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

In primul rand La Multi Ani! Am nevoie de un sfat. Imi place de un baiat vorbim foarte mult pe mess, etc. Intr-o seara mi-a spus si el ca ma place.Ne trimitem pe mess semne gen :X,:*. M-a intrebat daca il iubesc si i-am zis ca da dupa cate l-am intrebat daca si el, raspunzandu-mi pozitiv[adica Da]. Problema e ca nu vrea sa mai stea cu nimeni (motivul nu-l cunosc dar zice ca s-a plictisit si s-a saturat sa mai stea cu cineva si ca nu mai vrea sa stea cu nimeni). Eu il iubesc din tot sufletul si as vrea sa stau cu el.(il plac de un an dar in momentul in care m-a intrebat daca vreau sa stau cu el s-a bagat aia si totul s-a schimbat)

Pot rezolva situatia in vreun fel? Adica pot face ceva ca sa stau cu el?

(nu vreau raspunsuri gen vorbiti cat mai mult, sa-i faci complimente, etc. deoarece fac acest lucru si tot nimic nu am rezolvat)

Va rog scuzati greselile de ortografie dar sunt foarte nerabdatoare sa primesc raspunsurile voastre FUNDA! App am 15 ani...

3 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai e simplu vorbesti cu el pe mess si ii spui ca daca nu sta cu tine va despartiti si daca o sa zica bine atunci inseamna ca te iubeste si acea faza a fost una ciudata si daca zice nu si ca va despartiti atunci inseamna ca acest baiat nu te place si ca nustia cum sa se desparta de tine, poate cine stie el place pe altcineva si trebuie sa gasesti pe altcineva.

| olian a răspuns:

Nu mai face nimic,oricum ori are pe altcineva, ori s-a saturat de tine ori are alte orientari sexuale, stai calma ai doar 15 anii o sa iti mai placa de multi baieti in viitor, nu cred ca primul dar nici ultimul, bafta

| Amaliagb a răspuns:

Hmm, depinde cati ani are baiatul. faza cu "nu mai sta cu nimeni " e vrajeala. don t buy it.:d