| Crisstina07 a întrebat:

In sfarsit a venit mult asteptata vacanta am si eu cateva intrebari in legatura cu aceasta frumoasa perioada.
1)Vara asta vreau sa fac cat mai multe lucruri si m-am gandit deja la ce pot face dar vreau sa va intreb si pe voi ce as putea face(vreau raspunsuri cat mai complete de exemplu daca imi spuneti sa ma uit la filme sa imi recomandati niste filme)
2)Vreau sa imi fac un fel de jurnal de vacanta unde sa scriu in fiecare zi ce am facut cum as putea sa-l decorez?
Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

1. Iesi in oras, distreaza-te, mergi la mare, citeste carti de Nora Roberts [ sunt cele mai bune si frumoase carti] [cel putin eu le ador ], uita-te la filme [ bestial,pauza de la casatorie,colega de camera,oglinzile, orfan, o plimbare de neuitat, etc]

2. Jurnalul il poti decora cum vrei tu, inimioare,stelute,floricele,desene,poze cu tine,etc. [ In locul tau fiecare pagina, as decorao intr-un anume fel. De exemplu in zilele in care s-au petrecut lucruri frumoase as desena fluturi,inimi,stelute,etc iar in zilele care s-au intamplat lucruri urate as desena anumite lucruri doar cu culoarea neagra, inimi taiate pe jumate, flori ofilite [ cu petale cazute] fete triste etc

1 răspuns:
| louise a răspuns:

Pai. poti petrece cat mai mult timp cu prietenele, va puteti uita la filme amuzante ca : Singur acasa sau puteti urmarii cateva din episoadele "viata cu luie" pe youtube. bineinteles traducere in romana. Poti desena cand esti relaxata si linistita, poti citi carti care iti plac, iesi la un suc, excursii cu parintii la mare, munte! chestii de varawinking funda