| Mihaela_5801 a întrebat:

in timpul liber iubesc sa scriu, ce ziceti?

Cind soarele imi va spune
Sa parasesc pamintul
Cind oamenii fara mila
Imi vor sapa mormintul
Cind zile pentru mine
Nu vor mai exista
Sa stii ca nici atunci
Eu nu te voi uita...happy

Răspuns Câştigător
| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Versurile astea sunt poezie curata! Cred ca nici un alt poet nu s-a exprimat asa de frumos ca si tine. Am un singur cuvant pentru poezia ta: MINUNATA Spor la compus si sa o tii tot asa.winking

7 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Foarte frumos! Ai talentwinking! Tine-o tot asa!

| SamSon a răspuns:

Frumos, tine-o tot asa

| ღAncaღ a răspuns:

Oau, tu chiar poti sa devii poet, scrii frumos happy; si nu o spun doar ca sa fiu politicoasa, spun adevarul sincer; chiar gasesc rime grozavewinkingbig grin parerea mea: IMI PLACE!

| deea07 a răspuns:

E chiar dragut, daca ai mai multe poezi poti sa-ti faci un blog si sa le publiciwinking

| Mihaela_5801 explică:

Merci mult la toti!

| Inessix a răspuns:

Îți place să scrii sau să copii? Reformulează, te rog.

| Inessix a răspuns:

Mesaje tip sms de când eram eu mică. Măcar nu mai zi că le scrii tu. Mă faci să râd...