| AlinaTha112 a întrebat:

Buna TPU in timpul vacantei de Iarna, gasesc pe cineva la scoala, secretara presupun ca ar trebui sa fie, am nevoie de o cerere de transfer si nu stiu daca sa ma duc si cand imi e ca ma duc degeaba si o sa gasesc scoala incuiata. Deci ce credeti gasesc pe cineva?

3 răspunsuri:
| IoanPetru a răspuns:

Mai ai o mica sansa sa gasesti pe cineva, dar era de preferat sa ai rogi pe parinti sa vorbeasca probabil cu dirigintele/diriginta.

| AlinaTha112 explică (pentru IoanPetru):

Ok mersii de raspuns!

| RamonikRamo a răspuns:

Eu cred ca gasesti ca secretara vine la scoala ca sunt mai multi copii care se transfera pe semestrul 2 adica asa e la mine la scoala parerea mea e ca ar trebui sa te duci!