| cryna a întrebat:

in ultima vreme imi vine sa plang tot mai des.nici nu stiu de la ce.mai mereu am o stare proasta sad. incerc sa ma inveselesc dar nu prea imi iese. problema e ca nu ma abtine. sa nu plang ca sa nu ma vada ai mei. ce as putea face? orice parere cont. va multumesc si va urez un Paste fericit!

Răspuns Câştigător
| narcisa a răspuns:

Stai cat mai mult cu prietenii, aculta muzica, plimba-te prin parc, cumpara-ti haine (pe mine asta ma inveseleste mereu), fa-ti un iubit, inscrie-te la un curs de dans, citeste o carte cu glume, uitate la o comedie, incrarca sa nu te mai gandesti la lucrurile care te fac sa plangi. daca nu merge vorbeste cu parintii tai despre asta si incearca sa mergi la un psiholog, poate exista anumite probleme cu sistemul tau nervos, si cu cateva sedinte la psiholog s-ar putea rezolva. sper sa treci peste perioda asta urata.succes!