| Veex123 a întrebat:

Inainte aveam cosuri pe frunte si eu le-am spart si mi-au aparut niste bube si vreau sa stiu cu ce pot sa ma dau ca sa-mi treaca.

Răspuns Câştigător
| Andreiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat cumpara Zineryt costa intre 30 - 32 lei. e foarte bun, dupa o saptamana vei vedea schimbarii, crede-mawinking

3 răspunsuri:
| kiddscream a răspuns:

Eu mi-am cumparat de la clearskin pentru cosuri ..doar de 2 zile il folosesc si deja se vad rezultatele. poti comanda de pe net de la avon sau poti cumpara de la farmacie :* si NU ti le mai sparge. mai rau faci

| Gabriela_Mihaela_1990 a răspuns:

Am avut si eu proleme cu cosurile si punctele negre multa vreme pe fata, frunte si tot corpul.

Eu am fost la un doctor dermatolog foarte bun si mi-a dat pentru fata sa folosesc un tratament anti-acnee pe baza de creme cu 100% ulei pur de arbore de ceai (Tea Tree) de la Thursday Plantation.
Iar pentru corp am folosit ulei 100% pur de arbore de ceai…am pus cateva picaturi in gelul de dus si sampon.
Am mai schimbat sapunul normal cu un sapun organic pe baza de ulei 100% pur de arbore de ceai.

La mine produsele au functionat extraordinar de bine si m-au scapat de cosuri si puncte negre. Ti le recomand cu ceea mai mare incredere.

| 83MaryuS a răspuns:

Aciclovir happy succes