| Constantin_Diana_1998 a întrebat:

Inca nu am facut rezervare pentru revelion, si as vrea sa ma ajutati daca se poate happy Sa-mi ziceti si mie un hotel sau ceva, care sa treaca de 3 stele, dar sa nu fie prea scump si sa aiba 2 camere libere (cel putin). Inca ceva: stau in jud. Prahova, deci, nu as vrea sa fie hotelul in celalalt capat al tarii happy Sa fie mai aproape... asa cum e Brasovul. Dau FUNDA SI VOT! Multumesc.

1 răspuns:
| Cataliciiii a răspuns:

Nu mai bine stai tu acasa sau poti cauta pe net hoteluri judetul prahova