| GwenStefani a întrebat:

Incepand cu seara asta boxele mele au luat-o razna. cand pornesc, cand se opresc. vreau sa spun ca totul este in regula cu priza, orice alt aparat functioneaza conectat la ea, dar boxele pornesc un minut, apoi un minut se opresc. Nu stiu ce sa le fac. De curnad am ceva probleme si cu... ecranul. Clipeste. uneori prea des. Sa fie din cauza ca toata saptamana este camera rece?

Totusi, acum boxele sunt marea mea problema.

1 răspuns:
| castigator a răspuns:

Nu stiu, dai trebuie sa il duci la cineva care stie sa il repare.