| Diana_Dia_2000 a întrebat:

Buna tpu.Incerc sa imi mentin greutatea si sa conusm in medie 1500-1700 kcal pe zi astazi am mancat doua mere,un iaurt,cartofi nature cu morcovi carne de pui la cuptor,ficatei de pui la cuptor si am ciugulit putina paine si castraveti in otet, Am mancat prea mult? Va rog fara comentari rautacioase.

1 răspuns:
| Jojjo a răspuns:

Este o aplicatie, se numeste MyFitnessPal. Iti calculeaza numarul de calorii pe care le poti consuma in functie de greutate, activitate, țel. Introduci manual sau scanezi codul de bare al produselor pe care le-ai consumat, in felul acesta o sa stii cand ai mancat prea mult. O recomand. happy