| AlexaEly97 a întrebat:

Intrebare pentru cei de clasa a 9 a de la profilul stiinte sociale, cum arata un orar din primul an de liceu?
Funda!

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

Eu sunt la ştiinţe sociale, doar că profilul meu e cu engleză intensiv, deci am 4 ore de engleză pe săptămână.

Luni: Logică, matematică, sport, engleză, desen, română.
Marţi: Germană (sau franceză, depinde ce ai făcut în generală), muzică, geografie, engleză, TIC, TIC.
Miercuri: Fizică, istorie, chimie, engleză, română, dirigenţie.
Joi: Română, religie, geografie, engleză, logică, istorie.
Vineri: Română, germană, biologie, latină, matematică, fizică.

Aşa arată orarul meu. happy

| AlexaEly97 explică (pentru itscloudyoutside):

Multumesc!

| itscloudyoutside a răspuns (pentru AlexaEly97):

Cu plăcere.