| DenisaŞtefaniia a întrebat:

Buna TpU. Intrebare pentru jucatorii Pou. Va rog nu imi ignorati intrebarea,chiar am nevoie de ajutor. Nu stiu de ce, cand ma loghez, imi apare contul meu normal, iar cand ma loghez din nou, cum ar veni intru iar pe contul meu,imi apare acelasi nume, aceeasi parola,tot,insa poul este la un nivel mai mic,acum sunt pe contul acesta,cu nivelul asta mic, iar inapoi nu stiu cum sa intru pe celalat. Va rog ajutati-ma! Dau si funda si vot si tot ce vreti:*! E URGENT!

7 răspunsuri:
| marionettetolife a răspuns:

Nu cred ca mai poti intra pe contul vechi e ca si cum l-ai șters.
sad

| Adee26 a răspuns:

Pai intai trebuie sa intri la Acount si acolo o sa te puna sa scrii email-ul si parola. Apoi daca nu mai tii minte parola dai la "trimite o noua parola". Apoi intri pe yahoo mail si verifici mail-ul si ai acolo parola. Apoi revii la pou, la acount, bagi email-ul, parola si gata...pou-ul tau va reveni la normal happy. Asa am patit si eu. Fundisa?batting eyelashes

| DenisaŞtefaniia explică (pentru Adee26):

Normal,ade.rolling on the floor))

| Adee26 a răspuns (pentru DenisaŞtefaniia):

batting eyelashes laughing big hug :*

| Adee26 a răspuns (pentru DenisaŞtefaniia):

Ai reusit?

| DenisaŞtefaniia explică (pentru Adee26):

Taaatrolling on the floor)))))

| Alex_Alexandra_1999 a răspuns:

Poate nu ai salvat!