| Mariiiiiiia a întrebat:

Intrebarea mea este legata de Facebook. Daca scot pe cineva din lista de prieteni acelei persoane ii va arata ca l-am scos?

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Pai nu ii va aparea vreo notificare sau ceva, dar daca va vrea sa intre pe profilul tau, va vedea ca nu mai sunteti prieteni happy

3 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Buna! Daca scoti pe cineva, normal ca va disparea din lista ta si a lui/ei. Deci si lui/ei ii vei lipsi din lista!winking FUNDA!

| Trolli a răspuns:

Nu o sa mai apari in lista lui de prieteni. Daca te cauta, nu te va gasi.

| anamaria0974 a răspuns:

Bineinteles ca da deoarece daca acea persoana va dori sati vizualizeze pozele sau sati lase comuri nu va putea deoarece nu mai sunteti prieteni deci ca sa nu se supere gaseste si tu un motiv in care sa-i spui de ce la sters in asa fel incat sa ramaneti prieteni(nu pe facebook in general) si sa nu se supere pe tine laughing