| ansei a întrebat:

Joia viitoare am banchetul si o sa particip si eu la miss & mister. Acum o luna un baiat din clasa (cu care ma inteleg cel mai bine) mi-a zis ca ma place. Eu nu ma gandisem niciodata la el mai mult ca la un prieten si l-am cam lasat in friendzone. De atunci am tot vorbit si imi place sa stau cu el si chiar as vrea sa particip cu el la miss & mister. Dar, dupa ce s-a intamplat si cum e foarte timid, nu cred ca o sa aiba curaj sa o faca. Sunt 100% sigura ca nu merge cu alta fata si ma gandeam sa-l invit eu maine. Vi se pare aiurea? Astept pareri

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce să fie aiurea?
Du-te și vorbește cu el.

| CosminCD a răspuns:

Nu e aiurea! e foarte fain. Propune-i varianta asta si cred ca va fi ok. Succes!