| anaraffaella a întrebat:

Buna TPU la bacalaureatul de anul acesta am picat la matematica iar la geografie am luat 7.60 si la romana 7.80.
Nu am facut contestatie la acestea doua deoarece am crezut ca o sa imi scada notele dar acum regret si as vrea sa stiu daca la sesiunea din toamna iau o nota mare la matematica pot sa fac contestatie la geografie si romana daca nu am facut acum ca sa imi maresc media?

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Prin cate stiu eu, nu ai cum sa mai faci contestatie, nu mai ai dreptul odata ce s-a incheiat sesiunea aceasta.Succes!