| adda6831 a întrebat:

:* La mine la tara este un baiat pe care il iubesc foarte mult, si el ma iubeste si mi-a demonstrat-o de foarte multe ori. Dar este o problema eu merg la tara in vizita la bunici si el la fel, el este dintr. un oras iar eu din alt oras, eu as putea sa ma mut la tatal meu(parintii mei sunt despartiti)in Bucuresti dar nu prea ma inteleg cu sotia lui, de fapt nu o suport.si nici ea nu face prea multe eforturi.si nu prea as vrea, la mine in oras stau cu bunica din partea mamei, iar mama mea sta in italia, ea vrea sa ma ia cu ea in italia dar eu nu prea as vrea, as vrea sa ma mut in bucuresti sa fiu cu el si sa imi pot creea si un viitor, dar nu as putea sta cu sotia tatei in casa. ce ar trebui sa fac? vreau si eu mai multe pareri.

1 răspuns:
| danut222 a răspuns:

Pai in primul-l rand cati ani ai? in al 2 rand. daca ai 18 19.20 de ani. n-are rost sa te legi la cap.relatia asta va dura maxim 1 luna 5 luni.1 an. si se rupe si daca e si bucurestea-n... nu stiu ce sa zic! daca zici ca nu inghiti pe sotia tatalu-i tau... sfatu meu ramai in banca tawinking