| anonim_4396 a întrebat:

La ora de desen doamna ne-a dat sa desenam ce vrem noi. Eu nu am idei deloc! Poate ma ajutati voi cu niste idei. Dar nu vreau raspunsuri de genu: o gradina cu flori, un peisaj de toamna. vreau ceva de genu asta sa desenez http://www.google.ro/imgres?cu=culoarea&um=1&hl=ro&biw=1 024&bih=584&tbm=isch&tbnid=x1Q2IKYylJLC1M:&imgrefurl=htt p://andreeafunny.blogspot.com/2011/01/culori.html&docid= YSk19WFvucCNcM&w=400&h=400&ei=onKRToyiEsnvsgaB1rwg&zoom= 1&iact=hc&vpx=353&vpy=214&dur=193&hovh=225&hovw=225&tx=1 31&ty=117&page=2&tbnh=108&tbnw=108&start=16&ndsp=19&ved= 1t:429, r:2, s:16 Vreau sa fie ceva cu multe multe culori! ceva deosebit, special si senzational... Vreau ca doamna sa fie placut surprinsa de cea ce am facut... Cea mai speciala idee fundita! si restul vot vot vot! Merci

2 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
nu merge linkul dar am inteles ce vrei sa spui!
poti desena:un curcubeu,un portret, un cos cu fructe de toamna, o fata privind marea(gen o poza asrtistica) sau un animal de-al tau de companie.

| madymadalina99 a răspuns:

Pai ai putea face o vaza cu flori pe o masa si poti pune fel de fel de flori, poti sa faci un pom langa o apa cristalina, poti sa faci o barca pe apa in care apune soarele si barca se intreabta spre el sau poti sa te inspiri din cartea de desen sau de la diferiti pictori. funda?