| RockaEAici a întrebat:

La scoala, e un baiat de care mie imi place. E putin mai mare decat mine, dar asta nu cred ca conteaza. I-am spus prietenei mele. Azi, am stat pe coridor cu ea, si a trecut baiatul de care-mi place si mi-a zambit, i-am zambit inapoi, dar doua secunde dupa faza asta, prietena mea m-a impins in el si el mi-a zambit din nou. Credeti ca ma place? Vreau pareri, mersi antcipat puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Nu prea conteaza ce cred eu, ce crede X sau ce crede Y. Daca tie iti place de el, ar trebui sa prinzi o clipa singura cu el si sa-i spui ce simti pentru el, cand va vedea ca ai si curaj si initiativa te va placea si mai mult.
Pune situatia in felul urmator, cei ai de pierdut daca ii spui si el spune nu? Exact, nu ai nimic de pierdut, nu-l poti pierde pe el pentru ca nu l-ai avut si nu poti pierde ceva ce nu ai avut niciodata, nu-i asa?
Dar si daca spune da si afli ca si el te placea in secret, o sa simti ca l-ai apucat pe Dumnezeu de un picior.

Sa ai mereu in minte faptul ca nu ai nimic de pierdut, doar de castigat.

Succes.

4 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Cu siguranta te place:X:X

| alinutzaap a răspuns:

Poi crred ca dahappy dar ca sa fi sigura intreaba-l :* si da ai dreptate varsta nu conteazaa:*

| CristinaCrisy a răspuns:

Te placeeee sigur:X:X:!

| ellayonella13 a răspuns:

Pai cred ca te place.Il poti intreba tu personal sau prin intermediul prietenilor sa fi mai sigura! Dar daca va fi un raspuns negativ nu te intrista fiindca baieti sunt destui, numai cap sa ai! Multa bafta si iti tin pumnii.Sa ma anunti si pe mine daca a functionatwinking