| PasareaCantatoare123 a întrebat:

La scoala facem schimburi de cadouri
Eu trebuie sa fac cadou unui baiat si nu am nici o idee
Diriga a zis ca nu trebuie sa depaseasca 20 lei
Nu vreau sa ii iau un tricou sau o bluza ca nu prea stiu ce gusturi are si mi-e frica ca nu o sa ii placa ca am mai dat bluze la unii colegi si nu le au purtat niciodata.Asta e nesimtire dar n ai csf.
In fine va rog un cadou mai sofisticat ca el a zis ca imi da o bratara

3 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Daca ii plac jocurile pe calculator ii poti lua un mouse pad.

| Teodora_Todoruţ_2002 a răspuns:

Un parfum, o ciocolata, un deodorant si ceva simbol de Craciun care sa lumineze sau ceva. happy

| Adromos a răspuns:

O esarfa... sincer mi se pare cel mai potrivit, este stilata si sigur o s-o poarte cu placere [parerea mea happy ]