| mynna27 a întrebat:

Buna TPU...

la sfarsitul luni urmeaza sa plec intr-o tabara de iarna si parintii mei nu vor sa ma lase sa mergcryingcryingcrying

cum sa ii conving sa ma lase... orce sfat ma poate ajuta
dau funda tonguetonguetonguetonguetongue

Răspuns Câştigător
| Geeeo21 a răspuns:

Incearca sa te porti cat mai frumos, sa-i asculti, sa incerci sa inveti mai bine. eu asa procedez cand vreau ceva de la parintii mei big grin

3 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Hmm... presupun ca este cam greu sa'i convingi sa te lase daca ei pana acum ti'au spun ''nu''
incearca si tu sa fi amabila cu ei, sa'i ajuti sa le vorbesti frumos happy
Nu stiu ce saspun fiecareparinte este diferitwinking de exemplu pe mine ma lasa in orice excursie/tabara vreau laughing

| Geeeo21 a răspuns:

Multumesc pentru funda happy!

| pufulica_5034 a răspuns:

Spunele ca vei lua note bune si sa aiba incredere ca are cine sa aiba grija de tine.si in plus esti mare.si te descurci