| Deasonyka a întrebat:

lamuriti-ma si pe mine cu ceva va rog frumos.Am un telefon Samsung Galaxy Next(mini) si ieri ma plimbam prin Real cu nista prieteni si am vazut o tableta.Am pus mana pe ia am vrut sa vad cam ce poate si parea destul de ok.Initial eu pe Samsung am dat undeva in jur la 6 mil iar tableta costa mai putin. Ce pot sa zic:
Samsung Galaxy Next(mini) are wifi, sitem android, camera de 3mp, GPS, si 3G+
Tableta are wifi, sistem android, daca nu ma insel camera era undeva la 3-4 megapixeli, GPS, 2 si 3G si Procesor 1Ghz.Intrebarea mea ar fi merita sa dau telefonul meu pe o asemenea tableta?

1 răspuns:
| Yuly98tpu a răspuns:

Deocamdata te sfatuiesc sa pastrezi telefonul si cand vei avea mai multi pani sa iti iei si tableta pentru ca nu se merica "sa dai vrabia din mana pentru cioara de pe gard" tableta acea daca e in jur de 6 mil nu pre e nimic de capul ei deci mai bine pastreaza telefonul si cand vei mai strange bani iti vei lua si tableta "Smekera" (un Samsung Galaxy TAB poate ca si fii in set tongue). Sper ca am reusit sa te ajut cat de cat :*. Ciao