| iubireeterna a întrebat:

Buna TPU luna asta pe 23 merg sa-mi fac piercing in buric as dori sa stiu mai multe informatii. M-am documentat oricum si am citit si am vazut p youtube multe dar vreau sa stiu parerea fetelor care si-au facut a durut? si e adevarat ca a2a zi doare ingrozitor astept raspunsuri :* dau funda

1 răspuns:
| Jessica96 a răspuns:

Eu mi l'am facut pe loc nu doare foarte tare stai linistita dar a doaua zi incepe putin sa te doare si a 3 la fel dar dupa o sa iti treaca ai voie sa schimbi pircingu la 2 luni dupa si trebuie sa te desinfectezi timp de o saptamana de 2 ori pe zisi va fi totul bine : )