| PisSicUtZa13 a întrebat:

Luni o sa vina o prietena la mine si nu stiu ce se facem. Imi puteti zice niste activitati cum ar fi sa ne facem unghiile sau sa cantam karaoke. chestii de astea.

Plz help!
Dau FUNDA la raspunsul cu cele mai multe si mai bune activitati!

Scuzati categoria, dar este cea mai cautata

Răspuns Câştigător
| Beibyyyyyy a răspuns:

Sallz...puteti sa va uitati la un film ( HORROR, comedie, ce vreti voi ) puteti canta karaoke, sa va faceti coafura sau sa va machiati.sa scriti poezii, va bateti cu pernele, vorbiti despre lucuri personale, va uitati prin reviste, dansati, va faceti poze. sa mancati diferite mancaruri ( legate la ochi sa fie un fel de joc mai distractiv ), faceti farse la telefon, vorbiti despre baieti... faceti parada modei..etc. sper ca ti-am fost de ajutor.

| PisSicUtZa13 explică (pentru Beibyyyyyy):

Mersii chiar m-ai ajutat muult!

| Beibyyyyyy a răspuns (pentru PisSicUtZa13):

N- ai pentru ce! :X