| samynța a întrebat:

M-am certat cu cea mai buna prietena a mea. Ce as putea face s-o impac?

Răspuns Câştigător
| Dayuuum a răspuns:

Spune-i cat de mult inseamna prietenia voastra si ca iti pare rau pentru ce ai facut/spus, si ca ai vrea sa o luati de la capat si sa fiti din nou prietene. :3

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Cere-ti iertare daca te simti vinovata si spune-i ca nu se va mai intampla asa niciodata.

| iCappy a răspuns:

Sa iti ceri scuze.

| samynța explică (pentru iCappy):

Mi-am cerut dar nu imi raspunde si ma ignora.

| iCappy a răspuns (pentru samynța):

Fa un gest frumos, ofera-i un cadou, de preferabil ciocolata, ca dacai dai flori le poate refuza, deci ciocolata cu un biletel in care sa scrii cat de mult iti pare rau.

| Solitude15 a răspuns:

Ceretzi scuze si ideea cu ciocolata e super happy